Смілянські лісівники звільнили від сміття територію Сунківського лісництва

Смілянські лісівники звільнили від сміття територію Сунківського лісництва

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми об’ємами.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства.

 

До Дня довкілля працівниками Смілянського лісгоспу було проведено захід із прибирання територій місць відпочинку та прилеглої до них лісової зони у Сунківському лісництві, що сягає близько 2,5 км. Всього по ДП «Смілянський лісгосп» було ліквідовано 16 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезли 18 м3 відходів.

Прибираючи сміття, ремонтуючи та озелененюючи рекреаційний пункт у Володимирівському лісництві (квартал 100, виділ 28), лісівники закликали кожного жителя долучитися до благоустрою прилеглих територій. Бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини.

 

«Тож не засмічуйте ліс, стежки, балки, місця відпочинку. Сміття викидайте тільки в спеціальні для того місця, або забирайте з собою. Папір розкладається два роки, а скло може поранити людину і через 100 років. Подумайте про красу природи, не зіпсованої вашими прогулянками, про свій добробут і тих, хто прийде у ліс після вас», – закликають смілянські лісівники.

 

Залиште коментар