Сонячні батареї на шкільних дахах могли б наповнювати міський бюджет

Сонячні батареї на шкільних дахах могли б наповнювати міський бюджет

Фракція Партії вільних демократів пропонує збільшити надходження до міського бюджету Черкас за рахунок використання сонячної енергії. Відповідний депутатський запит озвучив на сесії міської ради голова фракції Олександр Згіблов. Як аргумент на користь використання альтернативних джерел енергії, Олександр Георгійович наводить досвід деяких міст України, а також муципалітетів розвинених країн світу. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.
У зазначеному депутатському запиті пропонується, зокрема, доручити департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради у місячний термін вивчити питання щодо передачі в оренду покрівель навчальних і лікувальних закладів міста, будівель комунальних підприємств для розміщення на них сонячних електростанцій. Список таких об’єктів надати до постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, бюджету та фінансів.
А також – розробити та подати на розгляд виконавчого комітету та міської ради Програму використання сонячної енергетики в м. Черкаси і проекти рішення, якими передбачалася б передача в оренду покрівель визначених закладів, умови проведення конкурсів тощо.
Передавати такі покрівлі в оренду, на думку Олександра Згіблова, варто лише через відкритий і прозорий конкурс.
Таку ініціативу підтримали депутати, проголосувавши за цей запит.

Залиште коментар