Спорткомплекс “Сокіл” у Черкасах відновлять до вересня

Спорткомплекс “Сокіл” у Черкасах відновлять до вересня

Днями в Черкасах у спортивному комплексі “Сокіл”, який розташований на території комунального підприємства МСК “Дніпро”, відкрили ігрову залу. Нові вікна, оновлені стіни, трибуни, нове освітлення, відреставрована підлога – тепер вона має такий вигляд. Однак в самому комплексі досі продовжують ремонтні роботи.

Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомив очільник департаменту освіти та гуманітарної політики в Черкаській міській раді Сергій Воронов.

За його словами, спортивний комплекс “Сокіл” поділений на кілька зон. Наразі відновлено тільки одну. Зараз відбуваються ремонтні роботи та реконструкція боксерської та тренажерної зали.

“У ньому відбувається кілька ремонтів: в одному реконструкція, в іншому – капітальний ремонт. Зараз ремонтуємо інші зали, також басейн”, – зазначив Сергій Воронов.

Він також додав, що ще планують пізніше відремонтувати зал для важкої атлетики. Загалом відновити спортивний комплекс “Сокіл” у департаменті хочуть до Дня міста у вересні.

Відповідно до інформації, опублікованої на сайті ProZorro, очікувана вартість виконання цих робіт становить 3 699 534 гривень.

Залиште коментар