Спортсмени з Канева здобули медалі на обласному чемпіонті із дзюдо

Днями у Черкасах проходив відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед Кадетів до 18 років. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У підсумку збірна команда м. Канева, яка складалась з вихованців СК «ІВАЗАР» здобули три золотих, чотири срібних та три бронзові нагороди і в підсумку перше місце в командному заліку серед 13 команд учасників чемпіонату серед юнаків.

Золоті медалі вибороли : Андрій Баранюк – /60кг/, Денис Руденко – /66кг/ та Іван Кутах – /81кг/.

Срібні медалі: Володимир Кісільов – /60кг/, Сергій Тищенко – /66кг/, Олександр Назаренко – /81кг/ та Олександр Москалець – /90кг/.

Бронзові медалі: Ілля Лисак – /55кг/, Владислав Єщенко – /73кг/ та Станіслав Шкребтій – /90кг/.

Гідну боротьбу показали Дмитро Лисак, Назар Серба, Артем Каменда, Роман Тертичний які зупинились за крок від бронзових медалей посівши 4-5 місця у своїх вагових категоріях.