Стала відома середня зарплата черкащан

Стала відома середня зарплата черкащан

У січні–травні 2017 р. розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) становив 5470 грн і порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшився на 47,4%.

Про це «Прочерку» повідомили в головному управлінні статистики Черкаської області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися працівники державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, транспорту, фінансових та страхових установ, а серед промислових видів діяльності – підприємств із виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах поштової та кур’єрської діяльності, виробництва електричного устатковання, сфери творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 67% від середнього рівня по економіці.

Індекс реальної заробітної плати у січні–травні 2017р. порівняно з відповідним періодом 2016р. становив 125,9%.

Залиште коментар