Свій 100-річний ювілей відзначила канівчанка Катерина Дубініна

Свій 100-річний ювілей відзначила канівчанка Катерина Дубініна

У минулу суботу канівчанка Катерина Дубініна відзначила свій 100-річний ювілей. Сторічних ювілярів у Каневі не було протягом останніх 10 років. Історію довгожительки виклав сайт Канівської міської ради.

Не дарма кажуть, що у житті, як на довгій ниві. У житті Катерини Дубініноїі було всього: жахи війни, депортація українців з Польщі, стаханівська праця на новобудовах і, зрештою затишок у родинному колі.

Народилась найстарша жінка Канева в Польщі. У 1944-45 роках під час масового виселення українців з Польської республіки до УРСР переїхала до України, а згодом і до Канева – на будівництво Канівської ГЕС.

Усе трудове життя Катерини Степанівни пройшло на будівництвах. Після виходу на пенсію ще 15 років працювала прибиральницею на Канівській ГЕС.

Привітати іменинницю прибуло багато гостей, зокрема, представники виконавчого комітету Канівської міської ради на чолі з заступником міського голови Наталією Матіновою, а також працівники територіального центру, на обслуговуванні якого вже тривалий час перебуває жінка, ради ветеранів м.Канева, Канівської ГЕС, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та рідні.

Народилась найстарша жінка міста в Польщі. У 1944-45 роках під час масового виселення українців з Польської республіки до УРСР переїхала до України, а згодом і до Канева – на будівництво Канівської ГЕС.

Усе трудове життя Катерини Степанівни пройшло на будівництвах. Після виходу на пенсію ще 15 років працювала прибиральницею на Канівській ГЕС.

Керівництво Канівської ГЕС і по сьогодні ставить Катерину Дубініну у приклад.

– Покійний директор Іван Синенко казав, що ця маленька тоненька жіночка може власноруч прибрати усю ГЕС, – говорить голова профкому Надія Тертична.

Привітати іменинницю прибула чимала делегація. Окрім рідні  з подарунками та теплими словами до ювілярки прийшли представники Канівської місьради, працівники територіального центру, на обслуговуванні якого вже тривалий час перебуває жінка, ради ветеранів м.Канева, Канівської ГЕС тощо.

Гості вітали Катерину Дубініну з ювілеєм, бажаючи ще довгих років життя, міцного здоров’я та благополуччя. А ще іменинниця отримала ковдру, плед, солодощі, а перед цим коштом міського бюджету замінили старе вікно у її оселі на нове металопластикове.

Довгожителька має велику родину – доньку, трьох онуків, шестеро правнуків і навіть трьох праправнуків.

 

Залиште коментар