Синоптики попереджають про негоду на Черкащині

Синоптики попереджають про негоду на Черкащині

Середня добова температура повітря на Черкащині 6 лютого знизилася до 5-8° морозу. А сьогодні вночі по області спостерігались помірні морози 10-14°, місцями до 17° (Сміла). У Черкасах середня добова температура повітря становила 5,4° морозу, мінімальна – 13,7° морозу.

Про це повідомив Черкаський обласний гідрометеоцентр.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ
На Черкащині внаслідок впливу активного циклону з Балкан очікуються складні погодні умови. У другій половині дня, ввечері 8.02 та вночі 9.02 його фронти принесуть у наш край сильний мокрий сніг, дощ, ожеледь, налипання мокрого снігу, місцями на дорогах ожеледиця, посилення вітру до 15-20 м/с. Сильні опади зберігатимуться впродовж доби 9.02, їх зменшення очікується 10.02. Температура повітря 8.02 по області вночі -1..-6º, вдень -2..+3º, у Черкасах вночі -1..-3º, вдень 0..+2º.


Складні погодні умови негативно впливатимуть на життєзабезпечення населення, роботу підприємств, перешкоджатимуть роботі транспорту, електропостачанню.


На водних об’єктах області відбувається повторне льодоутворення. Лід тонкий, при виході на нього дотримуйтесь правил безпеки!

Залиште коментар