Синоптики пророкують черкащанам небезпечний вівторок

Синоптики пророкують черкащанам небезпечний вівторок

Уже місяць на Черкащині утримується підвищений температурний фон, із середньодобовою температурою повітря вище 20º, та 7 днів вище 25º, в той час як звичайно за все літо їх буває 40 та 3 відповідно.

Черкащина вже добряче розпеклася, але вже найближчими днями відчуватимемо свіже прохолодне повітря. Проте, не так все просто, інформує директор обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Завтра через Черкащину буде проходити холодний атмосферний фронт із Західної Європи, вдень повітря ще встигне розпектися до 30-32º. Зіткнення двох контрастних обширних повітряних мас – холодної і теплої призведе до швидкого розвитку потужних купчасто-дощових хмар та штормового фронту з комплексом небезпечних погодних явищ: грози, дощі різної інтенсивності, град, шквали 15-20 м/с, можливі навіть смерчі. Ситуація складна та небезпечна.

Така ситуація збережеться і в ніч на середу.

8 липня вже відчуємо прохолоду, повітря освіжиться до 20-22º. Вдень інтенсивність грозових дощів зменшиться. Надалі атмосфера заспокоїться, спека не дошкулятиме. Антициклон, який впливатиме на погоду нашого регіону, забезпечить сонячну без істотних опадів погоду. Температура вночі 10-15º, вдень лише 21-26º.

Залиште коментар