Тренкін прокоментував позов Євпака: «Впевнений, що цей позов навіть не буде прийнято до розгляду»

Тренкін прокоментував позов Євпака: «Впевнений, що цей позов навіть не буде прийнято до розгляду»

Днями депутат міської ради і екс-кандидат на посаду міського голови Черкас Віктор Євпак подав позовну заяву до Черкаського окружного адміністративного суду. У ній він вимагає скасування рішення міської ради щодо обрання секретарем міської ради Юрія Тренкіна. Сам Тренкін прокоментував цей позов виданню «Про головне».

«Щодо неправомірності мого обрання секретарем міської ради – це упереджена думка Віктора Євпака. Адже на цій же сесії була написана заява ним, як головою фракції, про внесення кандидатури Артура Чемириса на посаду заступника міського голови.
Я впевнений, що цей позов навіть не буде прийнято до розгляду. Усі норми регламенту були дотримані. Аргументую:
• є стаття регламенту, яка говорить, що можна відходити від регламенту 1 раз, якщо проголосують дві третини від загального складу ради. Так було і в даному випадку;
• обрання секретаря – це бюджетне питання, тому що заробітна плата секретарю виплачується з бюджету;
• рішення колегіального органу, яким є міська рада, суд відмінити не в праві;
• у разі задоволення судом позову, ухвалення це призведе до колапсу міста. Адже вже прийнято сотню рішень виконавчого комітету за моєю участю, які вже реалізовані.
Загалом хочу сказати, що продовжується пісня «чим гірше, тим краще», тільки у виконанні соліста Євпака. Він може нанести шкоду нашому місту. Віктор Євпак говорить, що було порушене його право гласності і обговорення. Проте, як ми бачимо зі стенограми засідання нашої сесії, мені було задано більше 10 питань Євпаком і Івашковою, перед тим, як перейшли до голосування.
Підкреслюю: ні одна норма регламенту, закону, конституції порушена не була. І Євпак своїми діями хоче підтримати ситуативний інтерес, який виник до нього під час виборів.
Як досвідчений депутат і секретар міської ради, раджу депутату Віктору Євпаку свою роботу спрямувати на покращення життєдіяльності міста і запрошую його до роботи у напрямку розробки картки черкащанина, автоматизації документообігу, можливого скорочення штату департаменту соцполітики за рахунок автоматизації. Він фахова і професійна людина. Нехай свою енергію застосує на благо Черкас», – зазначає Тренкін.

Залиште коментар