Третя міська лікарня Черкас отримала гуманітарну допомогу

Третя міська лікарня Черкас отримала гуманітарну допомогу

3 тисячі упаковок лікарського засобу «Протефлазід» передали у Третю міську лікарню швидкої медичної допомоги. Гуманітарний вантаж доставили до медичного закладу керівники компанії-виробника «Екофарм». Про це з фармацевтами попередньо домовився міський голова Анатолій Бондаренко.

За словами виробників, їхній лікарський засіб допомагає людині або зовсім не захворіти вірусною хворобою, або перенести її у набагато легшій формі.
«У цей непростий епідемічно і економічно час медичні заклади потребують особливої підтримки. Тому від імені міської влади висловлюю вам вдячність за допомогу», – зауважив заступник міського голови Ігор Волошин.

Керівник закладу Олександр Федорук також подякував благодійникам і зазначив, що отриманий противірусний засіб буде розданий медичному персоналу лікарні.
Присутній на зустрічі голова бюджетної комісії міськради Юрій Тренкін, який також є співзасновником благодійного фонду «Черкаси проти корона вірусу-19», окреслив можливі напрямки співпраці із фармацевтами.

«На засіданні фонду я пропонуватиму розглянути можливість придбання цього препарату, щоб потім роздати його тим, хто цього потребує. Приміром, тим, хто змушений працювати під час карантину, а також малозабезпеченим жителям міста», – зазначив Тренкін.

Залиште коментар