Цей день в історії Черкащини: Обласний партосередок “Батьківщини” завжди мав чітку та виважену позицію

Цей день в історії Черкащини: Обласний партосередок “Батьківщини” завжди мав чітку та виважену позицію

Рівно чотири роки тому на Черкащині, як і по всій Україні, розпочалася боротьба проти свавілля тоді діючої влади Януковича та його намісників в регіонах. Обласний партосередок “Батьківщина” тоді зайняв чітку позицію, про що свідчать інформаційні повідомлення місцевих ЗМІ тих днів. Так, сайт “ПРОЧЕРК” 30 січня 2014 року опублікував інформацію “Тулубу і Черняку подарували ручки для написання заяви (додане ВІДЕО)“.

В інформації зазначено, що депутат із фракції «Батьківщина» Михайло Мушієк подарував голові Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу і голові обласної ради Валерію Черняку ручки з логотипом «Батьківщини», інформує із сесійної зали кореспондент «Прочерку».

Також Михайло Григорович додав кілька чистих аркушів паперу.

Мушієк зазначив, що ручки мають цінність, бо поширюються тільки серед «батьківщинівців». Проте він готовий із ними розпрощатися і подарувати керівникам області, щоб вони написали заяви на звільнення.

До цього Тулуба і Черняка закликала і депутат обласної ради Любов Майборода.

“Ви залякували людей, ви заблокували владні приміщення, ви увійдете в історію Черкащини, як чорний диктатор”, – звернулася вона до Сергія Тулуба.

На її думку, саме через те, що Сергій Тулуб не склав повноваження на минулій сесії, це й призвело до загострення ситуації на Черкащині.

Дивіться також ВІДЕО.

Залиште коментар