У 3-ій міській лікарні завершують добудову приймального відділення

У 3-ій міській лікарні завершують добудову приймального відділення

У Третій міській лікарні швидкої медичної допомоги триває реконструкція будівлі: у ній оновлюють приймальне відділення. Ці роботи розпочали у вересні, нині ж вони близькі до фінішу. Для комфорту пацієнтів тут обладнають кілька палат, блок для персоналу, діагностик та місце безпосереднього прийому хворих.

Зараз у приміщенні відділення працюють над внутрішніми опоряджувальними роботами: фарбують стіни, стелі, раніше – провели електричні та каналізаційні мережі. Загалом добудова відділення розпочиналася «з нуля». У різні періоди на будівельному майданчику працювала різна кількість людей: від 15 до 40.

У оновленому відділенні екстреної медичної допомоги працюватиме 5 лікарів, трьох палат, за словами адміністрації лікувального закладу, цілком достатньо. Їх кількість розрахували з огляду на кількість хворих, які кожного дня потрапляють до лікарні через швидку.

– Пацієнти в цьому відділенні перебувають добу, інколи й менше, – розповідає заступник керівника 3-ої лікарні Віталій Григор’єв. – За кілька годин фахівці зможуть обстежити пацієнта, з’ясувати патологію та визначитися з тим, у яке відділення його далі треба госпіталізувати.

За його словами, тут створять найбільш оптимальні умови, аби людина, яка потрапляє до лікарні, не почувалася розгубленою та відчувала себе в комфорті.

– Поява такого відділення у форматі екстреної медичної допомоги – це крок уперед, крок до європейської медицини, – коментує Віталій Григор’єв. – У ньому облаштують палати, аби пацієнти не чекали в коридорі, де їх зможуть обстежити спеціалісти та взяти аналізи. Зараз у нас є оглядові кімнати, утім, цих площ недостатньо. Більше того – вони в безпосередній близькості до коридору, а це створює незручності для пацієнтів та й для персоналу.

Водночас, заступник головного лікаря прокоментував скарги пацієнтів стосовно незручностей, викликаних ремонтом. Під час реконструкції прийом пацієнтів у 3-ій лікарні не призупиняли.

– Ми розуміємо, що ремонт завжди супроводжується шумом та іншими неприємними моментами. Просимо всіх пацієнтів поставитися до цього із розумінням, бо це шлях до якісних змін та врятованих життів.

Поза тим, у лікарні швидкої медичної допомоги продовжують облаштовувати відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. У ньому надаватимуть допомогу хворим із гострим інфарктом міокарда, інсультом й запобігатимуть подібним захворюванням. Для якісної та вчасної діагностики для цього відділення вже закупили сучасний ангіограф.

– Тільки в цьому році в бюджеті міста ми передбачили на медичну галузь понад 104 мільйони гривень. За ці кошти купували нове обладнання, засоби захисту, медичні препарати, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко. – Життя та здоров’я наших жителів – найважливіше. І сьогодні наше завдання в цей непростий час – оберігати та лікувати черкащан, створювати для цього сучасні умови. Важливо, аби хворі, які потраплятимуть до комунальної лікарні, не відчувають різниці між наданням послуг та комфортом із приватними. Звісно, ще є достатньо багато прогалин, які треба вирішувати. І ми працюватимемо над цим.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Залиште коментар