У браконьєри “записались” легальні рибалки (відео)

У браконьєри “записались” легальні рибалки (відео)

На Кременчуцькому водосховищі виявлено промислових рибалок, які здійснювали незаконний вилов риби. Про це на власній сторінці у фейсбук повідомив начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков:

“16 липня 2020 року близько 8 години ранку працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу та поліцейськими водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області на Кременчуцькому водосховищі поблизу села Придніпровське Чорнобаївського району виявлено порушників на човні «Ладуга», які здійснювали промисловий вилов риби за допомогою мисинових сіток.

При перевірці документів виявлено, що згідно «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України» та «Водного режиму водосховищ», в даний період порушники використовували заборонені знаряддя лову.

При огляді човна, виявлено та вилучено виловлену рибу видів: лящ – 319 шт., карась – 15 шт., судак – 3 шт., сом – 1 шт. та дві сітки вічком 68 мм на 68 мм. Сума завданих збитків державі становить 455 тис.грн.

За вчинення незаконних дій по вилову риби на порушників складено адміністративний протокол за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Чорнобаївського ВП ГУНП в Черкаській області. Сітки та човен вилучені поліцією.

Риба передана на реалізацію до рибоприймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до бюджету.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом)”.

Опубліковано Олександром Позняковим Четвер, 16 липня 2020 р.

Опубліковано Олександром Позняковим Четвер, 16 липня 2020 р.

Залиште коментар