У черкаській мерії запроваджують online прийоми

У черкаській мерії запроваджують online прийоми

Міський голова Анатолій Бондаренко зініціював практику проведення звітів директорами структурних підрозділів у форматі online. Комунікувати з громадянами пропонує через соціальну мережу «Facebook». 9 грудня мер підписав відповідне розпорядження та затвердив графік проведення таких інтернет зустрічей.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

– Життя не стоїть на місці, усе навколо нас змінюється, особливо зараз – у часи коронавірусної пандемії. Ми маємо навчитися з цим жити і ефективно працювати, – коментує міський голова Анатолій Бондаренко. – У зв’язку з карантинними обмеженнями ми призупинили особисті прийоми громадян. Утім, розумію, що є багато нагальних питань, на які ми маємо звернути увагу, вирішити. Тож тепер будемо спілкуватися із допомогою соціальної мережі «Facebook».

Online прийоми начальники управлінь та директори департаментів вестимуть через публічні сторінки своїх структурних підрозділів.

Із графіком таких зустрічей та посиланнями на сторінки, де проводитимуть спілкування в режимі наживо можна ознайомитися на сайті міської ради: http://chmr.gov.ua/ua/newsread.php?view=18758&s=1&s1=17.

Залиште коментар