У Черкаському дитсадочку реконструюють басейн (фото, відео)

У Черкаському дитсадочку реконструюють басейн (фото, відео)

Реконструкцію басейну розпочали у ДНЗ №34 «Дніпряночка» у Черкасах. Про це розповів депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

«У покращенні матеріальної бази цього дитсадочка можна побачити комплексний підхід. 4 роки тому, коли ми розпочали роботу на цьому об’єкті, він був у жалюгідному стані. За ці роки вдалося повністю зробити утеплення дитячого садочка, замінити вікна, реконструювати покрівлю. Зараз ми підійшли до реконструкції басейну. Її плануємо завершити в цьому році, а також відремонтувати душові і групові осередки. На наступний рік потрібно буде зробити освітлення і відремонтувати харчоблок», – говорить «батьківщинівець».

«У нашому дитсадочку більше 25 років була проблема опаленням. Температура у приміщенні взимку досягала 13-14 градусів. Після того, як ми звернулися до свого депутата Юрія Тренкіна, який посприяв із проведенням енергозберігаючих заходів, у нашому садочку тепло і комфортно. За останні роки зроблено чимало. Сподіваємося, що і надалі Юрій Тренкін співпрацюватиме з нами і міська влада не обділятиме нас своєю увагою», – зазначає завідувачка ДНЗ №34 Олена Перцева.

 

Залиште коментар