У Черкаському музеї відкрили виставку робіт підопічного психоневрологічного інтернату

У Черкаському музеї відкрили виставку робіт підопічного психоневрологічного інтернату

Графічні роботи підопічного Гельмязівського психоневрологічного інтернату Володимира Перенесенка 6 серпня представили у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Сам автор родом із Донецької області, розповіла Суспільному завідувачка відділом виставкової роботи музею Марина Бугеря.

На думку завідувачки відділу виставкової роботи краєзнавчого музею Марини Бугері, творчість допомагає Володимиру впоратися із життєвими негараздами. Цей вислів став гаслом виставки.

Сам автор портретів та анімалістичної графіки – Володимир Перенесенко на відкриття виставки не приїхав через карантин.

Зі слів Марини Бугері, виставку організували аби привернути увагу до людей, які перебувають у закладах закритого типу.

“Він жив у Макіївці. На початку війни на сході опинився в Макіївському психоневрологічном інтернаті. Так позначилася на ньому війна. Черкащина тоді приймала людей із Донбасу – відселявся цілий інтернат. І декілька жителів переїхали до Гельмязева”, – розповіла Марина Бугеря.

Організаторка дозвіллєвої діяльності Гельмязівського інтернату Валентина Чистякова розповіла журналістам, що портрети Володимир Перенесенко малює з пам’яті.

На думку дизайнерки Дарії Дихно, картини художника деталізовані та по них видно, що людина десь навчалася художньому мистецтву.

Ідея організувати виставку належить волонтерові Сергію Лисенку.

Залиште коментар