У Черкаському районі ремонтують дорогу

У Черкаському районі ремонтують дорогу

Продовжується ремонт автодороги Р-10 у селі Софіївка Черкаського району. Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

Продовжується поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук на ділянці км 28+800 – км 36+800 у селі Софіївка Черкаського району.
Наразі підрядною організацією проводяться роботи із влаштування шару основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття. Ці роботи вже виконано більшій частині цієї ділянки автодороги.
Також підрядною організацією завершені роботи із підсипання заниженого узбіччя та його укріплення, влаштовано частину з’їздів з автодороги.

На цій ділянці у рамках поточного середнього ремонту буде виконано комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Залиште коментар