У Черкаському районі завершено роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу на автодорозі Н-16 

У Черкаському районі завершено роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу на автодорозі Н-16 

На автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань у Черкаському районі біля села Білозір’я завершилися роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу через залізницю на ділянці км 49+724.

Під час експлуатаційного утримання шляхопроводу підрядною організацією було проведено ремонт прогонової будови і опор штучної споруди, влаштовано захист від корозії бетонних та металевих конструкцій, відремонтовано деформаційні шви, проведено ремонт залізобетонної плити проїзної частини, влаштовано гідроізоляцію, влаштовано шар нового асфальтобетонного покриття на проїжджій частині площею понад 1400 кв. м та відремонтовано перильне огородження.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв та всіх учасників дорожнього руху бути пильними та уважними у місцях проведення дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Повідомила пресслужба САД у Черкаській області.

Залиште коментар