У черкаських школах тривають капітальні ремонти

У черкаських школах тривають капітальні ремонти

Утеплення фасадів, заміна інженерних мереж, вікон, облаштування спортивних майданчик – у Черкасах продовжують ремонтувати навчальні заклади. У десяти зі шкіл заплановані роботи завершили, ще в близько двадцяти – тривають. Про це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики.

– Цього року в бюджеті розвитку на відновлення закладів освіти ми передбачили 32 мільйони гривень, – розповів міський голова Анатолій Бондаренко. – У більшості з них взялися за відновлення спортивних залів та майданчиків, покрівлі, інженерних мереж, санітарних вузлів, актових залів, фасадів, заміну вікон. Наші діти заслуговують на найкращі умови для навчання. На жаль, ми не можемо зробити все одночасно, але поступово, переконаний, впорядкуємо кожну зі шкіл.

За інформацією департаменту, станом на сьогодні в школі №2 та №15 відремонтували будівлю, у 5-ій школі – замінили вікна, у 12-ій – оновили каналізаційні та водопровідні мережі, у 19-ій здійснили благоустрій прилеглої території, у спеціалізованій школі №28 привели до ладу покрівлю, у 30-ій школі та в 1-ій гімназії зремонтували вуличні спортивні майданчики, у 34-ій – утеплили фасад, у ФІМЛІ облаштували автоматичну систему пожежної сигналізації та оповіщення, у 12-ій школі провели реконструкцію спортивної зали.

У ще близько двадцяти навчальних закладах Черкас тривають заплановані ремонтні роботи. Це, зокрема, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34 школи, а ще – ФІМЛІ та колегіум «Берегиня».

Залиште коментар