У Черкасах ветеранів привітали з річницею визволення від німецько-фашистських загарбників

У Черкасах ветеранів привітали з річницею визволення від німецько-фашистських загарбників

Щоб відзначити 74-ту річницю визволення Черкаського району від німецько-фашистських загарбників вчора 5 лютого у Черкаській райдержадміністрації зібралися керівники районної влади, ветерани, представники ветеранських районних організацій, вдови та усі причетні. 15 лютого воїни-інтернаціоналісти також відзначатимуть 29-ту річницю виведення військ з Афганістану, тому вони також долучилися до урочистостей. Про це інформує сайт “Черкащани. Live

Пригадали страшні факти і втрати, яких зазнала територія Черкаського району, його жителі. Більше трьох тисяч жителів Черкаського району були вивезені на примусові роботи в Німеччину, а в 1943 році біля села Білозір’я розстріляно 3,5 тисяч селян, близько 10 тис. жителів Черкаського району загинули чи пропали безвісти в ті роки. Сьогодні на знак перемоги і вшанування пам’яті на території Черкаського району встановлені 94 меморіали та обеліски. Про це йшлося під час урочистого заходу.

Свої теплі слова та привітання озвучили представники райдержадміністрації та ветеранських організацій, ветеранам, воїнам-інтернаціоналістам вручили квіти та цінні подарунки. Тим учасникам бойових дій, які за станом свого здоров’я не могли бути присутні на заході, обов’язково будуть передані вітання і подарунки.

За підтримку в організації святкового заходу, голова Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідія Косенко подякувала народному депутату від 197 виборчого округу Владиславу Голубу та усім іншим, хто допомагав. Також вона розповіла: «Сьогодні на території Черкаського району проживають 31 вдова, близько шести тисяч дітей війни, їхні спогади про ті лихі часи не повинні канути в лету, а переходити з покоління в покоління. 887 днів тривала окупація сіл нашого району а визволення тривало 84 дні».

На урочистостях була присутня й помічник народного депутата Владислава Голуба – Інна Ключка. Від імені народного депутата України Владислава Голуба передали подарунки учасникам бойових дій, вручили квіти воїнам-інтернаціоналістам, які також були присутні на урочистостях. Український народ завжди з вірою йшов і перемагав і надалі йтиме тільки вперед за перемогою, переконані воїни , які були присутні на урочистостях.

Залиште коментар