У Черкасах хочуть відсторонити від посад мера та секретаря міськради

У Черкасах хочуть відсторонити від посад мера та секретаря міськради

Прокуратура хоче відсторонити від посади міського голову Черкас Анатолія Бондаренка та секретаря міської ради Ярослава Нищика.
Як повідомляє zmi.ck.ua, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко отримав у Черкаській місцевій прокуратурі два клопотання – одне про відсторонення від посади, а інше про обрання міри запобіжного заходу у вигляді застави 400 тисяч гривень.

Це сталося після того, як сьогодні мер Черкас отримав другу підозру. Вже завтра ці клопотання будуть здані у Соснівський районний суд.

Про це Бондаренко повідомив на своїй сторінці у Facebook.
“На жаль, хочуть вирішити за громаду міста. Не шляхом виборів, а через усунення від посади. Тепер є надія на чесність і порядність суддів”, – прокоментував мер Черкас.

Водночас, як повідомив секретар міської ради Ярослав Нищик у коментарі виданню «Про головне», нині працівники прокуратури працюють над тим, щоб відсторонити від посади і його.

– За наявною в мене інформацією, зараз працівники прокуратури проводять опитування так званих потерпілих. І формулюють питання таким чином, що в процесі допиту вони стверджують про порушення секретарем міської ради прав депутатів в ході проведення пленарного засідання 22 серпня. Тобто фактично іде формування роботи прокуратури таким чином, що після відсторонення міського голови буде спроба тиску на секретаря міської ради (на мене) щоб він приймав потрібні для певної частини впливових людей цього міста рішення. Або якщо я на це не піду, відсторонення мене від займаної посади, і фактично, зрив роботи не тільки міської ради, а й виконавчого комітету, оскільки буде відсутній кворум виконкому. Прокуратура працює над перекваліфікацією мене із свідка в підозрюваного.

Ярослав Нищик називає звинувачення проти себе «притягнутими за вуха».

– Яким чином секретар в присутності міського голови, не ведучі засідання, не приймаючи рішення про його скликання, не підписуючи рішення, прийняті на сесії, міг впливати на ті чи інші питання? Секретар може впливати і технічно перешкоджати роботі депутатів, коли він виконує обов’язки міського голови. В момент присутності міського голови права секретаря доволі обмежені. Це фактично спроба трактувати закон по-своєму, – зазначив Нищик.

1 коментар до цієї статті

  1. Я не в захвіті від мера міста, але в даному випадку в усій цій історії просліжується політичне замовлення від БПП, проти Блоку Юлії Тимошенкр. Оскільки під діючим президентом хитається крісло напередодні виборів, позбавлення Черкас голосів за його опонента на цих виборах дуже навіть реальний крок.

    Відповіcти

Залиште коментар