У Черкасах молоді поліцейські склали присягу

У Черкасах молоді поліцейські склали присягу

Поліцейські склали Присягу на вірність Українському народові та будуть направлені на навчання до центру первинної професійної підготовки. Про це інформує Національна поліція України в Черкаській області.

В урочистих заходах взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Черкаський області Михайло Куратченко, начальник управління кадрового забезпечення Главку Іван Давиденко, голова обласної ветеранської організації Михайло Мазур, а також родичі та друзі правоохоронців.

“Сьогодні ви прийняли Присягу на вірність українському народові та стали працівниками поліції України. Ви знаєте, що основний обов’язок поліції, служити та захищати. Ви повинні розуміти, що не заважаючи на час доби та дня тижня поліцейський повинен залишатися взірцем для інших громадян та бути готовим завжди прийти людям на допомогу”, — зазначив Начальник головного управління поліції області.

Керівник поліції області привітав молодих співробітників та побажав правоохоронцям успіхів у проходженні служби.

Упродовж наступних шести місяців слідчі проходитимуть первинну професійну підготовку в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ОДУВС.

 

Залиште коментар