У Черкасах нагородили відому народну майстриню Ольгу Мартинову

У Черкасах нагородили відому народну майстриню Ольгу Мартинову

Очільницю обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслуженого майстера народної творчості України Ольгу Мартинову нагородили медаллю «За сумлінну працю». Цю відзнаку під час сесії, яка відбулася 10 грудня, їй вручив міський голова Анатолій Бондаренко.

– Ми пишаємось Вами. Ви – мудра, творча та багатогранна особистість, яка зберігає національні традиції та відроджує нашу духовну спадщину, – прокоментував Анатолій Васильович. – Ваша праця – безцінна. Своєю творчістю Ви несете в наш світ любов та красу, формуєте унікальний культурний простір у нашому місті та об’єднуєте людей навколо цінностей. Ваша вишивка унікальна, а роботами у Вашому виконанні захоплюються у всьому світі. Бажаю Вам натхнення і нехай кожен день буде сповнений радісними подіями, здоров’я та усмішок рідних людей.

Медаллю «За сумлінну працю» майстриню відзначили за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва, популяризацію нематеріальної культурної спадщини, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 65-річчя від дня народження.

Ольга Михайлівна має загальний стаж роботи 42 роки.

 

Залиште коментар