У Черкасах новими лампами засвітилася вулиця Бидгощська

У Черкасах новими лампами засвітилася вулиця Бидгощська

У Черкасах завершилася реконструкція освітлення на вулиці Бидгощській: від вул. Пастрерівської до вул. В’ячеслава Чорновола.

Про це інформує пресслужба КП “Міськсвітло”.

Із ДНАТ ламп на світодіодні LED-світильники, така заміна відбулася на вищезазначеній вулиці. До реконструкцією стан освітлення був незадовільний, оскільки були ділянки, які зовсім не освітлювалися.

11 ламп ДНАТ-100 та 11 – ДРЛ-250 змінили на 36 сучасних сучасних, економних світодіодних LED-світильники потужністю: 23 світильники по 78 Вт та 13 світильники – 40 Вт.
«Саме завдяки переобладнанню вуличного освітлення по вулиці Бидгощська міський бюджет буде зекономлено на 106 тисяч гривень за 5 років. Наше комунальне підприємство робить все аби забезпечити якісне освітлення по всьому місту. Саме світлодіодні лампи є найоптимальнішим варіантом вуличного освітлення. Такі світильники є економічними тому, що порівняно з лампами розжарювання, споживає в 20 разів менше електроенергії. Вуличне освітлення нашого міста за рахунок LED-світильників стає: вигіднішим, надійнішим і якіснішим”, – зазначає заступник директора КП «Міськсвітло» Павло Собко.

Залиште коментар