У Черкасах покращили освітлення на вулиці О.Теліги

У Черкасах покращили освітлення на вулиці О.Теліги

За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка у Черкасах КП «Міськсвітло» продовжує оновлювати вуличне освітлення у мікрорайонах міста.

Нині на вул. Олени Теліги завершились роботи із заміни старих натрієвих ламп на нові сучасні світлодіоні світильники.

39 натрієвих лапм замінили на 38 LED-світильника: 21 потужністю 80 Вт і 17 – 40 Вт.

Заступник директора КП «Міськсвітло» Павло Собко розповів, що раніше у цьому мікрорайоні був вкрай незадовільний стан освітлення. Тому крім нових світильників також було додатково встановлено 18 опор.

– Світлодіодні світильники забезпечують краще освітлення вулиці, при цьому вони – більш економні та ефективні, ніж старі натрієві. Майже 350 тисяч гривень буде зекономлено за 5 років із міського бюджету після реконструкції освітлення вулиці Олени Теліги. Саме це є одна з головних переваг світодіодних LED-світильників. Не менш важливо і те, що заміна ДНАТ на світодіодні LED-світильники дозволяє заощаджувати на енергоспоживанні. Також світодіоди забезпечать рівномірне освітлення дорожнього покриття та тротуарів. Наше підприємство робить все можливе для комфортного життя черкасців у вечірній період та задля економія міського бюджету, – наголосив Павло Собко.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар