У Черкасах поліцейські охорони затримали крадія, який перебував у розшуку

У Черкасах поліцейські охорони затримали крадія, який перебував у розшуку

Система «Термінового виклику поліції» вкотре довела свою ефективність.

Близько двадцять першої години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «Тривога» з супермаркету по вулиці Дашкевича.

Негайно прибувши за вказаною адресою, до правоохоронців звернувся охоронник торгівельного закладу та вказав на чоловіка в нетверезому стані, що поводив себе агресивно, порушував публічну безпеку і порядок, виражався нецензурною лайкою та намагався вчинити бійку, налякавши при цьому персонал та інших відвідувачів.

На зауваження працівників поліції він не реагував, чинив злісну непокору законній вимозі поліцейських під час виконання ними службового обов’язку. Вгамувати зухвальця вдалося тільки за допомогою кайданок.

У ході перевірки встановлено особу правопорушника. Ним виявився 32-річний житель Чорнобаївського району, який знаходиться в розшуку Золотоніським РВП ГУНП в Черкаській області за крадіжку. Затриманого доставлено до Черкаського РУП.

© Поліція охорони: https://guard.npu.gov.ua/news/zatrimannya/u-cherkasax-policzejski-oxoroni-zatrimali-kradiya-yakij-perebuvav-u-rozshuku/?fbclid=IwAR2AsjNbO-FARrRSmk3kM7yGjmmNaHJ7h75l8p8VGMbiW3_tk8WSl6Mxsew

Залиште коментар