У Черкасах працюють над розробкою стратегії

У Черкасах працюють над розробкою стратегії

У Черкасах відбулося засідання оновленого складу комітету стратегічного планування при міському голові.

Про це повідомив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

“Щиро вірю в те, що результатом нашої спільної роботи стане чіткий та дієвий документ, який визначить основні напрямки розвитку Черкас та із допомогою якого ми знайдемо ті унікальні можливості, що змінять наше місто, завдяки яким Черкаси вирізнятимуться на карті України серед інших міст.
Сьогодні весь світ зіштовхнувся із новими викликами, економічна ситуація через усе це достатньо важка і в Черкасах, і в Україні загалом. У таких умовах усе гостріше відчувається потреба в наявності стратегії.
Впевнений, що це сприятиме, передовсім, появі серйозних інвесторів. Бізнесу важливо розуміти, що в нас є, потенціал нашого міста та те, з чим вони зможуть тут працювати.

Напрацьована стратегія має стати не просто документом, який припадатиме пилом, а орієнтиром і для нас, як влади, і для підприємців, які інвестуватимуть кошти в розвиток нашого міста.
Під час засідання департамент економіки презентував резульати попередніх стратегічних сесій, а команда Інституту «Республіка» окреслила розроблений разом із представниками ініціативи «Активна Громада» концепцію стратегії Черкас. Вони провели справді глибокий аналіз і переваг, і загроз нашого міста. Надали безліч цікавих креативних ідей, які є свіжим поглядом на наш обласний центр.
Це тільки початок, далі продовжуємо працювати над виокремленням стратегічних пріоритетів та втілення реальних проектів”, – написав він у фейсбук.

Залиште коментар