У Черкасах презентували благодійний календар з рятувальниками і котами

У Черкасах презентували благодійний календар з рятувальниками і котами

Доброчинний річний календар, створнений за участі волонтерів та рятувальників, презентували у Черкаському художньому музеї. Виручені від продажу гроші порівну розділять між громадськими організаціями, які опікуються безпритульними котами та собаками. Про це Суспільному розповіла волонтерка Яна Тябут.

На фотографіях у календарі – рятувальники та коти. Одного з чотирилапих черкащанка Олеся Журавель побачила у соціальній мережі ще під час фотосесії. рятувальників із котами. З її слів, він їй сподобався відразу:

“Завдяки цьому проекту я побачила його у соцмережах. Потім я дізналася, в якій він клініці і запитала, чи можна забрати цього котика. Мені сказали, що у нього є певні вади зі здоров’ям, але ви можете прийти і познайомитися з ним у клініці. Тепер він живе зі мною”.

Пожежник-рятувальник Владислав Зєнков зображений на одній з фотографій із кішкою. З його слів, узяв участь у проєкті, бо має добре серце і любить тварин:

“Я куплю собі календар, і запропоную своїм друзям. Я хочу, щоб вони підтримали цей проєкт і вклали частинку допомоги”.

Зі слів Яни Тябут, вторговані від продажу гроші спрямують для тварин, якими опікуються громадські організації “Доброкіт” та “Друг”:

“Цей соціальний проєкт – він як нагадування для людей про те, що треба звертати увагу на те, хто поряд з тобою, хто біля твоїх ніг, хто потребує твоєї допомоги”, – зазначила вона.

За словами Яни, половина котиків, зображених на календарі, вже знайшли домівки. Придбати календарі можна у соціальних мережах та ветеринарних клініках.

Залиште коментар