У Черкасах «прорвало» одночасно два трубопроводи

У Черкасах «прорвало» одночасно два трубопроводи

На розі вулиць Новопречистенської та Нарбутівської відбулося провалля ґрунту. Під час обстеження працівники КП «Черкасиводоканал» виявили руйнування ділянок одночасно двох мереж – водопостачання, глибина залягання якої 2,5 м та водовідведення на глибині майже 7 метрів. Для ліквідації аварійної ситуації, на час виконання повного обсягу робіт, рух транспорту на перехресті буде обмежений.

Роботи по відновленню роботи систем водопостачання та водовідведення розпочалися 2 травня. На місці аварії працює спецтехніка та чотири бригади слюсарів аварійно-відновлювальних робіт. За цей час працівники підприємства провели підготовчі роботи для подальшої заміни зношених ділянок.

Наразі реконструкція мережі водопостачання майже завершена. Замінено частину трубопроводу, збудовано новий оглядовий колодязь та найближчим часом буде здійснено підключення.

Відновлення ж каналізаційної мережі триватиме ще деякий час. Роботи ускладнені значною глибиною залягання та наявністю інших комунікацій.

Примітка: КП «Черкасиводоканал» обслуговує 470 км мереж водопостачання та 281 км водовідведення, більшість з яких збудовані ще в 60-70-х роках минулого століття.

 

Залиште коментар