У Черкасах привітали патрульних поліцейських

У Черкасах привітали патрульних поліцейських

Урочисті заходи з нагоди святкування п’ятої річниці роботи управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції відбулися у Черкасах у міському будинку культури.

Про це інформує преслужба Черкаської міської ради.

Створення Департаменту патрульної поліції України здійснювалось у рамках проведення першої з реформ у правоохоронних органах.1 березня 2016 року присягу на вірність Українському народу прийняли 256 патрульних поліцейських у Черкасах.

Теплі слова привітань лунали від представників обласної та міської влади, а також від інших відомств та установ.

Від імені міського голови Анатолія Бондаренка з річницею патрульних привітав заступник міського голови Віктор Беззубенко.

«П’ять років – це так багато, і так мало. За ці п’ять років відбулося багато подій і в Україні, і світі, і в житті патрульної поліції. Події на Сході України, боротьба з епідемією коронавірусу, – в усьому цьому ви брали участь, стоячи на сторожі правопорядку і безпеки громадян. Виконком черкаської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Бондаренка цінує вашу роботу. Ми розуміємо важливість тих задач, які ви виконуєте. Зі свого боку, обіцяємо покращити обстановку у місті Черкаси, втіливши у життя програму «Безпечне місто». Бажаю вам та вашим близьким здоров’я, миру та божого благословення», – зазначив Віктор Беззубенко.

Також він вручив міські відзнаки патрульним за високі досягнення в роботі, зразкове несення служби, забезпечення прав і свобод громадян, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку та здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху в місті, а також із нагоди святкування п’ятої річниці створення управління.

Нагрудними знаками «За мужність і героїзм» нагороджено учасників бойових дій, лейтенантів поліції Ігоря Заваду та Олексія Драгуна.

Цінними подарунками міського голови м. Черкаси нагородили поліцейських Інну Огурну, Максима Петриченка, Володимира Вертелецького, Ігоря Гордієнка, Віталія Яцину.
Ще низку патрульних відзначено подяками міського голови.

 

Залиште коментар