У Черкасах реконструюють вуличне освітлення

У Черкасах реконструюють вуличне освітлення

У Черкасах триває реконструкція вуличного освітлення: тільки в 2020 році ліхтарі оновили на понад півсотні вулиць. Силами комунального підприємства «Міськсвітло» встановили 125 нових опор (25 із них у дворах) та замінили понад 1200 світильників. Про це повідомив директор КП Віталій Терьохін, інформують у Черкаській міській раді.

«Ми працюємо над тим, аби освітлення в нашому місті було якісним та енергоощадним, а Черкаси – безпечнішими та комфортнішими, – коментує Віталій Олександрович. – Тривалий період продовжуємо замінювати старі ртутні, розжарювальні та натрієві світильники на LED-лампи, які мають більш тривалий термін експлуатації без ремонтів. Їх гарантійний термін сягає п’ять років».

За його словами, минулого року вдалося провести капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення у дворах 29 будинків на вулицях Вернигори, Припортовій, Сумгаїтській, Хоменка та Чехова.

У рамках реконструкції оновлювали опори та замінювали світильники торік на вулицях Анатолія Лупиноса (від Пастерівська до В’ячеслава Чорновола), Бидгощській (від Пастерівській до В’ячеслава Чорновола), Благовісній (від В’ячеслава Чорновола до Добровольського), Гагаріна від Замкового узвозу до парку «Сосновий Бір», Генерала Путейка, Гетьмана Сагайдачного (від В’ячеслава Чорновола до Гуржіївської), Дахнівській (від Менделєєва до бульвару Шевченка), провулку Дмитра Гуні, вулиці Корольова, провулку Коцюбинського (від Самійла Кішки до Пастерівської), вулиці Максима Кривоноса (ділянка уздовж Героїв Чорнобиля до Гагаріна), Митницька (від бульвара Шевченка до Надпільної), провулку Михайла Сироти (від Самійла Кішки до Пастерівської), Нарбутівська (від Чехова до Різдвяної), З0-річчя Перемоги (від Сумгаїтської до Руставі), провулку Полковника Бурляя, вулиця Припортова, Пушкіна, Святомакаріївська, Сергія Амброса (на відрізку від вулиці Іллєнка до Кобзарської), Симоненка, Соснівська, Танкістів, Франка, проспекту Хіміків (від Сурікова до Симиренківської), Чигиринська (від Добровольського до вул. Пацаєва) та ще кількох провулків.

Провели реконструкцію освітлення, за інформацією комунальників, і вздовж набережної річкового вокзалу.

За словами Віталія Терьохіна, під час реконструкції мереж проклали понад 31 740 метрів самонесучого ізольованого проводу, які більш безпечні й унеможливлюють випадки крадіжок електричної енергії.

Поза тим, у понад півсотні черкаських дворів збудували повністю нові мережі зовнішнього освітлення. Ліхтарі з’явились на прибудинкових територіях житлових будинків на вулицях Анатолія Лупиноса, Благовісній, В’ячеслава Чорновола, Гоголя, Митницькій, Надпільній, Нарбутівській, Різдвяній, Самійла Кішки, Толстого, Юрія Іллєнка та бульвару Шевченка.

Залиште коментар