У Черкасах ремонтують вулицю Академіка Корольова (відео)

У Черкасах ремонтують вулицю Академіка Корольова (відео)

Поточний ремонт ділянки дороги завершують на вулиці Академіка Корольова в Черкасах. Роботи розпочали у понеділок, 11 травня. Загалом відновили півкілометра дороги. На це спрямували два з половиною мільйона гривень з міського бюджету, розповів директор Департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, інформує “Суспільне“.

Ремонт розпочали із фрезерування старого покриття. Після цього дорожники уклали 6,5 сантиметра нового шару асфальту. Усі показники регулюють за допомогою спеціального пульта, про це журналістам розповів оператор асфальтоукладача Віктор Бондаренко. Всі дані (ширину і висоту покриття) виставляють автоматично.

Опісля асфальт ущільнили двома катками. Водій Дмитро Купрій розповів, що вкатували асфальт тричі, до відповідної щільності. Також валки поливали водою, щоб свіжий асфальт не налипав.

Зі слів головного інженера підрядної організації Павла Устименка, над ремонтом працювали 10 дорожників. Вони зробили холодне фрезування, ямковий ремонт ділянки і опісля – укладали асфальтобетонну суміш.

Черкасець Артем Шмаюк цією вулицею їздить на роботу. Чоловік розповів, що до цього на дорозі було незручно їхати, нині роботою ремонтників задоволений.

 

Залиште коментар