У Черкасах спіймали інтернет-шахрая

У Черкасах спіймали інтернет-шахрая

У Черкасах патрульні попередили інтернет-шахрайство. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Черкаській області.

10 квітня до черкаських патрульних звернувся заявник і розповів, що на одному із сайтів розмістив оголошення про продаж ноутбука. На техніку знайшовся покупець, який виявився шахраєм.

Олексій (ім`я змінено), який бажав придбати комп’ютер вартістю – 13500 гривень, зв`язався із продавцем. Покупець зазначив, що спосіб оплати здійснить шляхом переводу коштів через одну із платіжних систем, а передати товар запропонував через свого знайомого, який мав під’їхати на авто і забрати ноутбук.

За декілька годин, до під’їзду заявника під’їхав чорний автомобіль BMW, а на телефон прийшла смс з повідомленням про зарахування коштів на його рахунок. Угода відбулася.

Чоловік передав техніку невідомому. Та, згодом зрозумів, що на його рахунок так і не надійшла зазначена сума, а смс повідомлення було не правдиве.

Потерпілий від шахрайських дій звернувся в поліцію із відповідною заявою. Орієнтування по вказаному транспортному засобу було передано всім патрулям.

Екіпажі по місту пильно вистежували чорний BMW.Згодом автівку виявили. Заявник впізнав водія якому передав ноутбук.

Останній в свою чергу нічого не заперечував, натомість повідомив, що надаючи послуги таксі, отримав замовлення про доставку товару, згодом замовник попросив надіслати техніку через пошту, що він і зробив.

Патрульні не гаючи часу прибули на поштове відділення і роз`яснили ситуацію адміністрації. Відправку товару відмінили.

Ноутбук повернули його законному власникові за що той, був дуже вдячний інспекторам патрульної поліції.

Залиште коментар