У Черкасах стартував “Кубок міського голови” з футболу (фото)

У Черкасах стартував “Кубок міського голови” з футболу (фото)

Футбольний турнір «Кубок міського голови» стартував сьогодні в Черкасах. У ньому змагатиметься 36 команд у трьох вікових категоріях. Матчі між учасниками триватимуть на штучних полях 28-ої, 32-ої та 34-ої шкіл.

Матчі проходять за підтримки партії “Батьківщина”.

У перший день у замаганнях беруть участь 6 команд: «Батьківщина» – «Авангард»; «Черкаські Козаки» – «Арка»; «Майфон» – «Луначарка”.

“Після двох місяців карантину всі справді скучили за футболом і вирішили провести цей масштабний турнір під егідою міського голови в новому форматі на нових полях, які побудовані за час керівництва містом Анатолія Бондаренка. Мета турніру – це популяризація спорту й здорового способу життя”, – говорить заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Як зазначає міський голова Анатолій Бондаренко, останнім часом підтримка спорту з боку Черкаської міської ради значно зросла:

” У 2016 році на спорт ми спрямували 16 мільйонів гривень, а у нинішньому 2020 році, ця цифра зросла до 70 мільйонів. Переконаний, що спорт – це запорука здоров`я, тому підтримку цій галузі надаватимемо і надалі”.
 

Залиште коментар