У Черкасах тривають гідравлічні випробування (у яких будинках не буде гарячої води на третьому етапі)

У Черкасах тривають гідравлічні випробування (у яких будинках не буде гарячої води на третьому етапі)

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», готуючись до наступного опалювального сезону, спільно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» продовжує проводити гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність під тиском 16 атмосфер.

У зв’язку з цим, у період з 06 по 29 липня 2020 року, тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання на окремих вулицях міста, що перебувають у зоні обслуговування Черкаської ТЕЦ. Зокрема: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Надпільна, Нарбутівська, Добровольського, Симиренківська, Гетьмана Сагайдачного, Чехова, Толстого, Сергія Амброса, булв. Шевченка.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до черкащан із розумінням поставитись до тимчасових незручностей. Усіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, просимо надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання.

При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 64-02-76, 31-90-78.

Цьогорічний третій етап гідровипробувань проходитиме у кілька підетапів. Ознайомитися з ПЕРЕЛІКОМ житлових будинків, у яких тимчасово буде відключене гаряче водопостачання у зв`язку з проведенням 3-го етапу гідравлічних випробувань можна за посиланням:

http://khimvolokno.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/I-pidetap-z-06.-29.07.20.pdf?fbclid=IwAR3yaZPgovjdA4p9DL248eA2bIt2ILC09COyWlE-SbbYg2nHfbkPZYf_Xas

1 Comment до цієї статті

  1. Ольга

    А коли буде гаряча вода в тих домах, де відключили 1-2 червня? Чи друга черга ще не закінчилась? Обіцяли на 2 тижні

    Відповіcти

Залиште коментар