У Черкасах у парку вандали зрізали ялину

У Черкасах у парку вандали зрізали ялину

На території парку «Молодіжний» в Черкасах невідомі зрізали майже двометрове дерево. Це була 10-12 річна ялина звичайна, дерево було висаджене в минулому році восени.

Як повідомив начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко, орієнтовна сума збитків, завданих міському бюджету, становить близько 1800 гривень.

Також, як зазначає начальник відділу екології, подібні випадки вандалізму траплялися і в минулому році перед новорічним святами в парках «Молодіжний» та «Сосновий Бір».

«Хочу закликати черкасців не зрізати дерева в парках, адже вони висаджуються для того, щоб милувати око всіх жителів та гостей нашого міста! До того ж, зауважу, що після інциденту всі інші дерева було оброблено спеціальною речовиною, щоб попередити ймовірні акти вандалізму», – зазначив Володимир Гусаченко.

Нагадаємо, що в місті вже діють ялинкові ярмарки, де всі охочі за помірними цінами в цілком легальний спосіб можуть придбати новорічні красуні. Так, придбати ялинку або сосну у Черкасах можна буде до 31 грудня. Торгові точки працюватимуть із 8.00 до 20.00.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Залиште коментар