У Черкасах відбувся мітинг на підтримку міськвиконкому і проти свавілля поліції (відео)

У Черкасах відбувся мітинг на підтримку міськвиконкому і проти свавілля поліції (відео)

Сьогодні о 12.00 біля слідчого управління ГУНП України в Черкаській області відбувся мітинг і акція протесту. Сюди прийшли члени черкаського міськвиконкому, аби дати свідчення у справі нібито незаконного рішення про послаблення карантину.

Утім до приміщення їх не пустили. Тож під стінами будівлі відбувся мітинг за участі представників ВО “Батьківщина”, “ВО “Свобода”, Нацкорпусу, профспілки підприємців “Солідарність” та руху SaveФОП.

Усі вони рішуче висловилися на захист міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, який виступив ініціатором рішення про послаблення карантину, і Черкаського виконкому, який ухвалив це рішення. Також вони виступили проти переслідувань з боку правоохоронців і столичної влади по відношенню до органів місцевого самоврядування.

Акція під слідчим управлінням Нацполіції в Черкаській області

Опубліковано ПроГоловне Понеділок, 4 травня 2020 р.

Фото з сайту “Прочерк.

  1. […] Усі вони рішуче висловилися на захист міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, який виступив ініціатором рішення про послаблення карантину, і Черкаського виконкому, який ухвалив це рішення. Також вони виступили проти переслідувань з боку правоохоронців і столичної влади по відношенню до органів місцевого самоврядування, — повідомляє “Про головне”. […]

Залиште коментар