У Черкасах відбувся турнір пам’яті Івана Піддубного

У Черкасах відбувся турнір пам’яті Івана Піддубного

Борці із 16 регіонів України змагалися на турнірі пам’яті Івана Піддубного. Про це інформують в обласному відділенні НОК України.

14-15 серпня відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті Івана Піддубного з греко-римської боротьби серед юніорів. Цього року захід приймало місто Черкаси, зокрема спорткомплекс «Будівельник». Турнір організували під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Участь у змаганнях взяли призери чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юніорів та спортсмени 2000-2003 р.н. Загалом на турнір завітали борці із 16 регіонів України.

Учасники визначали найсильніших у вагових категоріях від 55 до 130 кг.

Ці змагання стали етапом із відбору найбільш підготовлених спортсменів до складу національної збірної України для участі в чемпіонаті Європи та світу серед юніорів.

«Минуло півроку затишші, коли борці не тренувалися повноцінно. І зараз зібралися в Черкасах на такі важливі змагання. Саме на них визначають борців збірної команди України для участі в чемпіонатах світу та Європи. Цей турнір дуже серйозний за рівнем підготовки спортсменів-учасників, сильне суперництво відбувається», – відзначив головний суддя всеукраїнського турніру Анатолій Самоха.

 

Залиште коментар