У Черкасах відкрили клуб спортивного покеру

У Черкасах відкрили клуб спортивного покеру

6 березня на території ресторанного комплексу “Чайка” відбулось офіційне відкриття клубу спортивного покеру “Чайка”, інформує сайт “Черкаський спорт”.

Як зазанчив директор акредитованого Всеукраїнською федерацією Спортивного Покеру Віталій Коваленко: “З 2018 року покер визнано офіційним спортом в Україні і з того часу покер почав активно розвиватись у багатьох областях. Наш клуб наразі є першим в Черкаській області та я впевнений, що не останнім, до кінця року в планах відкрити ще два подібні заклади. Також у нашого клубу є своя команда, яка показує досить гарні результати, нещодавно на турнірі в Броварах вони зайняли друге та третє місце з 14 команд”

Також на відкритті клубу був присутній Ігор Волошин – очільник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Головний освітянин міста побажав клубу швидкого розвитку та плідної праці.

Ще одним гостем, який привітав клуб спортивного покеру від імені муніципального спортивного клубу “Дніпро” став його директор Юрій Гончаров.

Залиште коментар