У Черкасах відкрили мурал на стінах ТОВ “Черкасиенергозбут”

У Черкасах відкрили мурал на стінах ТОВ “Черкасиенергозбут”

Відкриття муралу на стінах ТОВ “Черкасиенергозбут” відбулося сьогодні, 6 листопада. Втілювала ідею черкаська художниця Вікторія Міловицька.

Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

За її словами, на розроблення ескізу пішов місяць, а на розмалювання стін – три тижні. Аби швидше втілити задумане художниця працювала у вихідні та вночі. Тепер цей мурал може порадувати черкащан, які проходитимуть повз нього. На ньому зображена черкаська дамба та частина “Митниці”, якими вони можуть бути в майбутньому.

“До мене звернувся Ярослав та сказав, що в них тут таке сумне місце. Запитав, що можна зробити. Спочатку було безліч різних ідей. Ми зупинилися на тому, що це все-таки наше місто й потрібно освітлювати його найкращі частини. Наприклад, унікальна дамба. Прийшла ідея, що вона може бути іншою, більш сучасною, створеною з використанням нових технологій. А ще виникло порівняння наших природних острівців із лісами в Сінгапурі. Тому вирішили ось так футуристично зобразити її на стінах. Майже всі впізнають тут дамбу та частину мікрорайону “Митниця”. Це дуже приємно”, – зазначила Вікторія Міловицька.

За словами менеджера з реклами Ярослава Лаврова, раніше на місці муралу була стіна з плитки. Щоб додати буденному входу до підприємства барв, вирішили розмалювати його.

“Зазвичай входи до підприємств буденні, тому захотілося додати якихось барв. Крім того, в Черкасах не так багато муралів на відміну від більшості інших міст України. Зрозуміло, що в нас тут не така гігантська стіна, яку б хотілось розмалювати, але вийшло зробити хоча б такий маленький камерний мурал. Сподіваємося, що черкасцям це сподобається, вони будуть приходити й фотографуватися. Це такий маленький подарунок для міста”, – зазначив Ярослав Лавров.

Залиште коментар