У Черкасах відновили рух залізницею та міжміськими автобусами

У Черкасах відновили рух залізницею та міжміськими автобусами

В Україні розпочався третій етап послаблення карантину. Відкрити свої двері відсьогодні можуть спортзали та освітні заклади – повідомив прем’єр Денис Шмигаль. Окрім цього, відновили рух між областями, як автобусами, так і залізницею.

Про це інформує “Суспільне”.

Черкащанка Анна Орел проживає в Смілі. Дівчина розповіла, що чекала на відкриття залізниці, бо нею їздити дешевше та зручніше. Контролер Вадим Вовк додав, що дизель приїхав до Черкас напів пустий. Контролер додав – у салоні всі дотримувались маскового режиму.

Перший раз до Черкас за період карантину на дизелі приїхала черкащанка Тамара Мєзіна. Жінка розповіла, що в салоні всі були в масках. Але, на думку пані Тамари, варто додати ще один вагон. Зі слів чергової по вокзалу Ельміри Гасанової, від 1 червня Черкащиною курсуватиме сім потягів. Жінка додала – вартість квитків лишилася незмінною.

На міському автовокзалі курсують міжобласні маршрути. Свою роботу відновили 15 автобусів, розповіла начальниця автостанції Віта Клінт. Водій автобусу Олександр Баднов розповів, що два місяці був без роботи. Чоловік перед виїздом на маршрут провів повну дезінфекцію салону. Начальниця автостанції додала, що вартість квитків на автобуси після карантину не змінилася.

Залиште коментар