У Черкасах встановлять новорічну ялинку і інсталяції

У Черкасах встановлять новорічну ялинку і інсталяції

Тендер на послуги щодо встановлення штучної головної ялинки та новорічних інсталяцій в місті Черкаси уже оголосила міська рада. Відповідно до оприлюдненої інформації коштувати все це буде два мільйони вісімсот тисяч.

Про це йдеться на Dozorro, пише zmi.ck.ua.

Так, замовили послуги з встановлення, підключення та демонтажу новорічних гірлянд, декорацій, інших новорічних інсталяцій, в тому числі штучної новорічної ялинки, тощо для проведення Новорічних та Різдвяних свят.

Зокрема, планують установити надпис «Черкаси», висотою два метри та 40 сантиметрів, світлову конструкцію «Арка тунель», новорічну кулю з проходом та інші.

Сама ж ялинка повинна бути висотою не менше, ніж 18 метрів. Виріб буде складатися з несучого каркасу та декоративних елементів.

У коментарі виданню Zmi.ck.ua заступник міського голови Ігор Волошин зазначив, що ялинку будуть встановлювати як завжди. Однак без святкувань.

“Ялинка буде встановлена. Хочемо створити новорічний настрій для людей. Але через поширення коронавірусу ми не будемо проводити традиційних святкувань, зокрема й не буде масового відкриття ялинки, як це було в минулих роках”, – повідомив Ігор Волошин.

Залиште коментар