У Черкасах виставою вшанували пам’ять режисера Сергія Проскурні

У Черкасах виставою вшанували пам’ять режисера Сергія Проскурні

У Черкаському будинку культури імені Івана Кулика творча група театру-студії PROtest зіграла виставу “The Zoo Story”. Виставу присвятили пам’яті українського режисера, продюсера та мистецького керівника Сергія Проскурні, розповів Суспільному режисер Сашко Демешко.

Головні герої – два чоловіка, один втілює вільну від обов’язків людину, інший – сім’янина, який має лише декілька вільних годин, аби побути на самоті зі своїми роздумами.

Виставу “The Zoo Story” колектив театру-студії “PROtest” почав показувати ще у 2016. Цього разу зіграли вперше після трирічної перерви.

“Сталася неприємна подія, кілька тижнів тому пішов із життя відомий продюсер, режисер, кінорежисер Сергі Проскурня. І саме тоді у нас виникла ідея відродити виставу, вона не йшла вже кілька років, для згадки про Сергія, про його проєкти, які були як в театрах, так і в таких студіях, щоб люди згадали його”, – поділився Павло Гончаров.

За словами режисера вистави Сашка Демешка, виставу зіграли також і з доброчинною метою, аби матеріально підтримати матір Сергія Проскурні – Емілію.

“Насправді, літня людина, якій потрібна допомога, вона ніколи не скаже це прямо. Ми вирішили, що це буде правильно, тому що ми повинні, ми винні Сергію, тому ми маємо їй якось допомагати тепер. Сергій був дуже доброю людиною, допомагав усім і тепер ми маємо допомогти йому”.

За словами режисера, завдяки доброчинним внескам за перегляд вистави, учасники театру-студії “PROtest” зібрали для матері Сергія Проскурні 4,5 тисячі гривень.

 

Залиште коментар