У Черкасах визначили переможців обласного конкурсу читців «Тарасова вершина»

У Черкасах визначили переможців обласного конкурсу читців «Тарасова вершина»

3 березня Черкаський обласний центр народної творчості – ОЦНТ провів обласний конкурс читців “Тарасова вершина”, у межах мистецько-просвітницького фесту “Шевченко-фольк”. Про це інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.

У заході взяли участь 115 читців-аматорів із різних міст, районів та територіальних громад Черкаської області.
У зв’язку з великою кількістю учасників конкурсанти були поділені на 2 групи: молодшу (діти, учні середнього та старшого шкільного віку ) та старшу (студентська молодь, дорослі, аматорські колективи та авторські твори).
Переможцями цьогорічного огляду-конкурсу стали:

У номінації “Дорослі”
І місце Тетяна Колісник (“КЗ Будинок культури” Корсунь-Шевченківської міської ради”)
ІІ місце Ольга Забутько (КЗ “Звенигородський МБК “Звенигородської міської ради) та Анастасія Ярмоленко (КЗ “Канівська ДШМ” Канівської міської ради”
ІІІ місце Анна Мединська (ЗОШ № 29 Черкаської міської ради)
та Олена Давидюк (Матусівський СБК, Матусівської ТГ)
В номінації “студентська молодь”
І місце Альона Євич (Берестівецький БК, Берестівецької ТГ)
ІІ місце Тетяна Комишна (Бубново-Слобідський СБК, Піщанської сільської ради, Золотоніського району)
ІІІ місце Любов Шелест (Черкаський автодорожній ліцей)

В номінації “учнівська молодь”
І місце Антон Шаталов (Городищенська ДШМ ім. С. Гулака Артемовського) та Марія Скирда (Софіївський СБК, Мошнівської ТГ)
ІІ місце Діана Вдовиця (КЗ “Шполянський ЦДЮТ“ Шполянської міської ради, Шполянської ТГ), Ірина Задорожня (ЗОШ І-ІІІ ступенів Набутівської ТГ) та Марія Селезень (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради)
ІІІ місце Анна Македонська (КУ “Черкаський МБК ім.І.Кулика” Черкаської міської ради), Назар Щербатюк (театральна студія “РапсоДія” КЗ ДМШ №5 Черкаської міської ради) та Валерія Рудь (ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради)

Номінація “Діти”
І місце Олександра Таран (ЗОШ 1 Маньківської ТГ) та Софія Шаталова (Городищенська школа мистецтв)
ІІ місце Поліна Білик-Мовіла (Мошнівський СБК, Мошнівської ТГ) , Олена Горьова (ЗОШ І-ІІІ Набутівської ТГ) та Ренат Єрещенко (БК Корсунь-Шевченківської міської ради)
ІІІ місце Марія Шевченко (КЗ Канівська ДМШ, Канівської міської ради), Станіслава Черепаха (Вергунівський СБК, Червонослобідської ТГ) та Марія Милокост (Старосільський ЦКДС, Мліївської СР)

В номінації “аматорські колективи”
І місце аматорський дитячий колектив “Барвінок” ( Березняківський БК ім.Т.Г.Шевченка Березняківської ТГ, керівник Оксана Левченко)
ІІ місце аматорський гурток художнього читання “Живе слово” (Червонослобідський ЦКДСТ Червонослобідської ТГ, керівник Тетяна Василенко)
ІІІ місце аматорський колектив-супутник театру малих форм “Дзвін” (Звенигородський МБК Звенигородської міської ради, керівник Ніна Писар)

В номінації “авторські твори”
І місце Людмила Павлик-Лазуренко (КЗ “Будинок культури Корсунь-Шевченківської міської ради”)
ІІ місце Тетяна Шугар-Благодарна (м.Сміла)
ІІІ місце Надія Громадко (Вільшанський ЦКіД, Вільшанської ТГ)

Спеціальними дипломами були відзначені:
“наймолодший учасник”
Уляна Ярошенко (Балаклеївський ліцей ім.Є.Гуглі, Балаклеївської сільської ради)
Аріна Чмир (Піщанський СБК, Піщанської сільської ради)
“найстарший учасник”
Катерина Лось (Мошнівський БК, Мошнівської ТГ)

“глядацька симпатія”
Анна-Марія Присяжна (КЗ “Журавський ЦКІД” Шполянської ОТГ)
Єлизавета Коняєва (ЗОШ І-ІІІ ступенів Городищенської міської ради)

“глядацька надія”
Ілля Скрипніченко (КЗ “Черкаський МБК ім.І.Кулика” Черкаської міської ради)
Богдан Максименко (Вільшанський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської ТГ)

“найартистичніший образ”
Максим Кравець (Вільшанський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської ТГ)
Катерина Лось (Мошнівський БК, Мошнівської ТГ)

“ відкриття року”
Олександра Алексєєва (КЗ ЦКІД Руськополянської сільської ради)
Єва Заховайко (КЗ ЦКІД Руськополянської сільської ради).

Залиште коментар