У Черкасах визначили володаря Різдвяного Кубка мера з футболу

Володарем Різдвяного Кубка мера з футболу, який тривав у нашому місті із 2 січня, стали гравці СДЮСШОР-Чайка U-16. У боротьбі зі своїм суперником вони продемонстрували неймовірну волю до перемоги та справжній спортивний характер.

Другими в турнірі стали футболісти із ДЮСШ «Дніпро-80» U-17, третю сходинку посіли гравці команди ДЮСШ «Дніпро-80» U-16, четверту – «Дніпро» U-17, останніми стали СДЮСШОР-Чайка U-17.

Про це інформує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у фейсбук.

“Щиро вітаю переможців та дякую усім учасникам за чудову гру.

Спорт – це не обов’язково першість на всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах, це, в першу чергу, дисципліна, відповідальність, рішучість, вміння досягати результату в команді, витривалість та сила духу.
Різдвяним Кубком мера ми розпочали наш спортивний рік. І мені приємно, що подібні турніри в нашому місті стають традиційними. Впевнений, що завдяки ним усе більше людей приходитимуть у спорт та розвиватимуть у собі найкращі якості.

Дякую усім організаторам, титульному спонсору змагань за видовищну й емоційну гру, а ще — за можливість об’єднати черкасців навколо футболу”, – зазначає Анатолій Бондаренко.

Участь у матчі у якості гравця взяв і секретар міської ради Юрій Тренкін.

“Сьогодні не лише побував, як гість, а й безпосередньо взяв участь у фінальній грі Різдвяного кубка мера із футболу. Відверто скажу, я дуже люблю футбол із задоволенням граю у будь-яку пору року. А гра із юними футболістами у передріздвяні дні – це щось особливе.

Відрадно, що наша черкаська молодь захоплюється спортом і, зокрема футболом. Вони показали добру спортивну підготовку і добру гру.

Тож дякую усім учасникам та організаторам турніру за чудові змагання, за захоплюючу гру і за те, що ви ще раз довели, що спорт – це джерело бадьорості, здоров’я і гарного настрою”, – зазначає Тренкін.