У Черкасах визначилися із місцем розміщення стели “Я люблю Черкаси”

У Черкасах визначилися із місцем розміщення стели “Я люблю Черкаси”

Де встановлять стелу “Я люблю Черкаси”, визначив черкаський міськвиконком. Було ухвалено рішення встановити елемент благоустрою «Я люблю Черкаси» на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Долина троянд» по вул. Гагаріна.

З відповідним клопотанням до виконкому звернулося КП “Дирекція парків”.

Ухваленню рішення передувала дискусія. Начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук виступив з пропозицією розмістити літери напису в різних локаціях, влаштувавши таким чином квест для людей. На підтримку цієї ініціативи також висловився представник ГО “Промолодь” Іван Подолян. Також він зазначив, що їхньою організацією було проведено опитування, де більшість людей зазначили, що найкращим місцем для встановлення стели буде набережна.

Проти влаштування “квесту з літер” категорично висловився секретар міськради Ярослав Нищик.

“Скільки людей потім скажуть, що ми, м`яко кажучи, не дуже розумні?”, – зазначив він.

Інші члени виконкому зауважили, що встановлення літер напису у різних місцях принесе додаткові витрати і технічні складнощі.

“Ми повинні нарешті поставити крапку у цій дискусії, яка точиться вже три роки, і ухвалити рішення. Тим більше, що “Дирекція парків” виступила з ініціативою встановити цей елемент благоустрою на своїй території”, – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

КП «Дирекція парків» забезпечуватиме належне утримання та своєчасний ремонт елементу благоустрою- напису «Я люблю Черкаси»

Залиште коментар