У Черкасах за участі Юлії Тимошенко відкрили «Центр захисту черкащан»

У Черкасах за участі Юлії Тимошенко відкрили «Центр захисту черкащан»

До Черкас із робочим візитом завітала лідерка партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Вона взяла участь у відкритті «Центру захисту Черкащан». Він розташований у мікрорайоні Митниця за адресою вул.Героїв Дніпра, 61/1.

Як розповів керівник обласного партосередку Юрій Тренкін, центр працюватиме у робочі дні з 9.00 до 18.00. У ньому громадяни зможуть безкоштовно отримати консультацію юристів, адвокатів, депутатів від «Батьківщини».

«Цей центр можна назвати приймальнею Юлії Володимирівни Тимошенко. Тут допомагатимуть черкащанам із вирішенням багатьох питань. У тому числі і тих, які не в змозі вирішити місцева влада. Такі питання і ініціативи ми передаватимемо у центр для розгляду народними депутатами від фракції «Батьківщина»», – зазначив Юрій Тренкін.

«Зараз ми проводимо зустрічі з виборцями. Під час них люди озвучують свої проблеми. Часто їм потрібна порада: куди звернутися зі скаргою, як написати запит чи заяву. Відповіді на ці питання вони зможуть отримати у нашому центрі», – розповіла його керівниця Тетяна Волочай.

Юлія Тимошенко привітала присутніх із цією подією.
«Я дуже рада, що ви відкриваєте такий прекрасний центр, куди люди зможуть прийти як до себе додому, зі своїми проблемами, зі своїми бідами. Такі центри «Батьківщина» відкриває по всій Україні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Також лідерка «Батьківщини» привітала нового очільника обласного партосередку Юрія Тренкіна з призначенням на посаду, відзначивши, що він дуже принципова і енергійна людина.
Після цього Юлія Володимирівна поспілкувалася із представниками громадськості, які завітали до нового центру на особистий прийом до лідерки партії «Батьківщина».

Голова Асоціації лікарів міста Черкаси Віталій Григор`єв розповів про медичні проблеми, пов’язані із covid-19. Це і неякісне і несвоєчасне тестування на коронавірус, і відсутність єдиного координаційного центру, який би з кожного регіону координував всі дані і здійснював логістичне зкеруванння хворих, і оплата праці лікарів, які контактують із хворими на коронавірус.

Юлія Тимошенко зазначила, що фахівці команди Тимошенко розробили план невідкладних заходів, оперативна реалізація якого допоможе вберегти життя та здоров’я мільйонів людей.


Він передбачає:
– відкриття єдиної багатоканальної гарячої лінії, номер якої знатиме кожен українець, і куди за допомогою звертатимуться всі, хто відчує перші симптоми коронавірусу;
– забезпечення безкоштовними тестами, які мають братися впродовж доби після звернення на гарячу лінію, і робитися за 24 години;
– запровадження мобільних бригад, забезпечених автотранспортом, засобами індивідуального захисту та наборами для тестування – хворі не повинні виходити з дому для консультації з лікарем і здачі аналізу;
– надання безкоштовних ліків усім, хто отримав підтвердження хвороби, за протоколом, затвердженим Міністерством охорони здоров’я;
– розгортання додаткових ліжок та перепрофілювання лікарень під допомогу хворим на covid.
«Це – невідкладні 5 кроків, які мусить зробити влада, щоб захистити людей від covid. Де взяти гроші? Всі фінансові ресурси, які були виділені у Фонд боротьби з хворобою, потрібно повністю спрямувати за призначенням – на covid», – зазначила Юлія Тимошенко.

Директор гімназії №9 Ірина Топчій озвучила проблему низьких зарплат у молодих учителів.
«Закічивши університет, молодий вчитель приходить на роботу і отримує за місяць 4800 гривень. Людина трохи попрацює, і звільняється. А в школах не вистачає кадрів», – говорить Ірина Топчій.
Юлія Тимошенко зазначила, що доплати молодим вчителям планувалися, проте кошти спрямували на ремонт доріг.
«Будемо домагатися внесення відповідних статей під час розгляду бюджету на 2021 рік. Будемо добиватися того, щоб освіта і охорона здоров’я нарешті стали пріоритетом у нашій країні», – підкреслила Юлія Тимошенко.

 

 

Залиште коментар