У Черкасах затвердили перелік роботодавців та видів громадських робіт на наступний рік

У Черкасах затвердили перелік роботодавців та видів громадських робіт на наступний рік

Сьогодні виконком Черкаської міськради затвердив перелік роботодавців та видів громадських робіт, які будуть проводитись у 2021 році за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та за рахунок коштів міського бюджету.

Загалом було затверджено 10 комунальних підприємств та громадських організацій на яких безробітні черкасці зможуть тимчасово працювати у випадку, якщо центром зайнятості не буде підібрано підходящих вакансій для них.

– Щороку у міській раді затверджується цей перелік відповідно до Закону «Про зайнятість населення». Його формують з пропозицій, які надходять до Департаменту економіки та розвитку від комунальних підприємств та організацій, яким необхідно залучати громадських працівників. Переважно це сезонні роботи на комунальних підприємствах, які займаються благоустроєм міста або ж в громадських організаціях, які допомагають людям, які цього потребують з тих чи інших причин, – відзначила директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод.

Серед видів громадських робіт, якими можуть забезпечити черкасців – прибирання кладовищ, парків, сезонне прибирання територій та забезпечення проведення різноманітних заходів, так звана волонтерська робота, соціальна робота з людьми з особливими потребами або такими, що потрапили в скрутне становище.

Відзначимо, що громадські роботи – це не кваліфіковані роботи, які не потребують від працівників додаткових знань, вони можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня. Проте на особу, яка бере участь в таких роботах, поширюються всі соціальні гарантії.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

 

 

Залиште коментар