У Черкасах завершують ремонт каналізаційного колектора (відео)

У Черкасах завершують ремонт каналізаційного колектора (відео)

Завершуються роботи із заміни зношеної ділянки каналізаційного колектора на перехресті вулиць Новопречистенська та Нарбутівська у Черкасах. Про це Суспільному повідомив директор комунального підприємства “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко.

При це інформує “Суспільне“.

Начальник дільниці мереж каналізації Андрій Вовк розповів Суспільному, що робітники намагаються виконати роботу якомога швидше та щоб не доставити незручності жителям міста: водопостачання в домівках черкасців не перекривали.

Мешканець будинку по вулиці Новопречистенська Іван Приходько розповів, що турбується аби після ремонту можна було проїхати по дорозі до будинку, інших ускладнень для чоловіка не було.

Понад місяць на цій ділянці дороги провалився асфальт, розповів бригадир Юрій Литвиненко. Складнощі під час ремонту виникали через додаткові комунікації: газ, світло, врізки води у людей.

Зі слів директора комунального підприємства “Черкасиводоканал” Сергія Овчаренка у Черкасах містяни експлуатують 300 км каналізаційних мереж, які заклали ще в минулому столітті. Тож понад 80% каналізаційних мереж потрібно замінити:

“Періодично у нас трапляються такі прикрі ситуації, яка була була на вулиці Новопречистенській. Там була досить суттєва просадка і руйнування каналізаційного колектора діаметром 350 мл. Найголовніша проблема – це і складність виконання робіт і те, що колектор прокладений на глибині близькл 7 метрів, тобто при ліквідації аварійної ситуації і заміні цього колектора, треба було виконувати досить значний обсяг земляних робіт” , – зазначив посадовець.

Зі слів Сергія Овчаренка, у обласному центрі вперше під час ремонту застосували метод горизонтального буріння. Це дало змогу зекономити гроші підприємства – ремонт колектора цим методом коштував 1,5 мільйона гривень замість 4 мільйонів відкритим способом буріння. Ремонт завершать через тиждень.

 

Залиште коментар