У Черкасах завершують роботи з підведення кисню у тимчасовому госпіталі для хворих на ковід

У Черкасах завершують роботи з підведення кисню у тимчасовому госпіталі для хворих на ковід

У тимчасовому госпіталі для хворих із Covid-19 завершують роботи із підведення кисню. Про це міський голова Анатолій Бондаренко повідомив у ранковому прямому ефірі в мережі «Facebook».

За його словами, нині в стаціонарі інфекційної лікарні перебуває 63 пацієнти, 50 із яких – жителі нашого міста. У 1-ій лікарні – 41 хворий із Covid-19, 28 із яких – жителі обласного центру. У 3-ій лікарні швидкої медичної допомоги отримує терапію 44 жителі Черкас.

Упродовж останньої доби коронавірусну інфекцію підтвердили в 99 жителів, тестування методом ПЛР пройшли 254 хворих. Тоді як за весь період епідемії на наявність коронавірусу перевірили в 63 973 людей (із них – 3373 медичних працівників).

Загалом у стаціонарі міської інфекційної лікарні від Covid-19 пролікували 421 пацієнта, у 1-ій міській лікарні одужали 156 пацієнтів, у 3-ій лікарні швидкої медичної допомоги – 305 осіб.

Яке проінформував під час прямого ефіру на своїй сторінці Анатолій Бондаренко, у найближчий період у пологовому будинку мають відкрити тимчасовий ковідний госпіталь. Наразі там, за його словами, завершують роботи із підведення кисню.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залиште коментар